1. SITE UPGRADE PLEASE UPDATE YOUR PASSWORD

    The NeXT Horizon website has just had a major facelift. We've moved to brand new forum software which will allow us to serve you better. If you are an existing user, you will need to reset your password by clicking here. Please note that if you haven't received your password reset email within a couple of minutes then you should check your spam folder as it's likely to be in there!

Polski

Discussion in 'Polski' started by gustav, Sep 1, 2014.

  1. A naliczanie godzinowe tam jest jak w innych? Swojego tutka do vps daj bo chyba pisałeś ale w innym dziale po ang
    edit: jak wygląda forma płatności?
     
    Last edited: Oct 6, 2014 at 7:37 PM
  2. http://scr.hu/0tgp/m1pmy
    Tak to wygląda, naliczanie godzinne, płatność tylko kartą kredytową (i tu nie wiem, czy automatycznie pobiera po np. miesiącu, czy może wystawiają rachunek do opłacenia.
     
  3. a można przelać ile się chce czy trzeba określone kwoty? Jest tam że pokazuje stan konta jak na tiktalik
     
  4. Właśnie nie ma takiej opcji, pod zakładką Biling jest pokazane: "You have no available credits", ale nie mam pojęcia jak te kredyty uzupełnić.
     
  5. mam już konto bede patrzył jak dojdę do tego to napisze chyba że ty wcześniej znajdziesz to napisz
     
  6. Ok, nie wiesz może co jest znów z wypłatami? Myślałem, że od teraz będą już systematycznie wypłacane.
     
  7. No niestety nie wiem. Może nad czymś pracują
     
  8. Jak się zarejestrowałeś w azure to co wybrałeś w polu state niema tam PL jakieś dziwactwa sa
     
  9. Wybrałem kraj Polska, i potem mogłem wpisać State (czyli u nas województwo)
     
  10. sorka już mam 150 ojro tylko na początku źle robiłem bo chciałem dodać kartę i tam jakieś głupoty były ale już jest ok. gdzie są te vps znajdę?
     
  11. mam a które wybierałeś> A0 768MB memory czy większe? bo nie chcę całej kasy przepuścic
     
  12. Najmniejsze, czyli te 768MB
     
  13. Dzięki wielkie. Ku...wa zakręcona ta cała strona jeszcze na aero siedzę to mi muli. Ile maszyn mogę stworzyć?
     
  14. Spoko :)
    Ja mam w tej chwili 19, zostało mi 25 dni i 133€, więc do końca okresu mi nie starczy pieniędzy na koncie, na utrzymanie serwerów, więc jeśli chcesz ten miesiąc je przetrzymać to gdzieś 16-17 serwerów max.
    Czy da się więcej? Nie wiem, nie chcę jednak próbować.
     
  15. no chodzi mi własnie żeby na miesiąc stykneło. Na tiktalik mam trochę ich a że się nudziły cpu to włączyłem kopanie dodatkowe monety wpadną może niewiele ale zawsze. Na ovh też mam te same pieniądze co na tiktalik ale lepsze cpu tam jest
     
  16. Nie zablokują Ci serwerów za kopanie? Nie ryzykowałbym :D
     
  17. Nie nic się nie dzieje. Już 2 miesiąc kopie i na ovh i na tiktaliku. Poza tym nie pisze że nie można instalować programów do kryptowalut:p Na niektórych pisze
     
    TheQuake likes this.
  18. Co kopiesz, jeśli można o to spytać :D
     
  19. magi. ale to tak tylko żeby wykorzystać cpu. A tak to patrze za walutami bez kopania bo nie mam już sprzętu do tego. Straszny spadek btc jest tak to bym wypłacił troche na jakieś serwery NHZ widze że powoli skrzydła rozwinie a puki co nadal jest 666 za węzły
     

Share This Page