Polski

Discussion in 'Polski' started by gustav, Sep 1, 2014.

  1. A jaki system dawałeś na tym azure bo nie mam dostępu do root i nic nie mogę zainstalować
     
  2. Ubuntu 12.04, poprzedzaj każde polecenie "sudo" np. "sudo wget xxx"
    Komuś chyba zależy na spadku wartości NHZ
     
  3. ojoj a co to tak spada
     
  4. Jak otwarłeś porty?
     
  5. ekarol likes this.
  6. ok ale udp nie trzeba;)
     
  7. Na wszelki wypadek dodawałem to i to :D
     
  8. A ja się kur..a naszukałem jak ciul. Dzięki złoty człowieku za pomoc bo bym robił do rana i tak pewnie z ręką w nocniku bym był
     
  9. Nie ma sprawy, sam namęczyłem się przy ustawianiu portów na serwerze Amazonu, to teraz z automatu szukam tego w każdej chmurze :D
    Jak dla mnie, kilka osób maksymalnie stara się jak najbardziej zaniżyć kurs NHZ, w każdym razie swoją część trzymam na lepsze czasy.
     
  10. Kurs powoli rośnie:D
     
  11. Myślałem, że to chwilowo tylko zostanie na takim kursie, ale widzę, że jednak się trzyma :)
    btw. Atltantic na stałe dał możliwość tylko jednego serwera GO (tego za 0.99$) - za długo zwlekałem z tym
     
  12. tzn bo nie kumam:p
     
  13. Mam już jeden serwer za 99 centów, nie mogę już kupić kolejnego serwera za 99 centów, pewnie nie przewidzieli takiego zainteresowania :D
     
  14. Chyba że 1 serwer na jednego użytkownika:eek: ja bym kupił 200 jak by dało rade. Tak na marginesie doszedłeś do tych płatności? Pisałem do suportu to mi kazali gdzieś pisać i w sumie to nie wiem dalej
     
  15. Chyba samo pobiera z karty, nie wiem :D
    Ja jednak stawiam na razie na tiktalik (chyba, że coś korzystniejszego znajdę)
     
  16. Ovh jedynie wchodzi w gre 9,83zł z naszych serwerów tyle że panel użytkownika nie jest za specjalny
     
  17. Widział pan jaki kurs ładny:D
     
  18. Ano widział widział, to the moon :D
     
  19. Orientujesz się jak to jest z nagrodą za węzeł? Wczoraj było 311.xxx a dzis 314.xxx
     
  20. Nie wiem czy przypadkiem dziennie ma być max milion NHZ rozdanych w ten sposób. Może dzielą nagrody po równo w zależności od liczby węzłów.
     

Share This Page