Polski

Discussion in 'Polski' started by gustav, Sep 1, 2014.

  1. to chyba trzeba się spiąć i więcej węzłów narobić. Znalazłem parę vps ale z góry na rok się kupuje tam chyba 15$ kosztuje
     
  2. 15$ rocznie jest niezłą ceną, ale jeśli co miesiąc mógłbyś płacić te 1.x $, niewiadomo czy za pół roku będzie opłacalne stawianie węzłów, bo np. ich liczba wzrośnie. Zbyt ryzykownie jak dla mnie.
     
  3. No właśnie oto chodzi. Cały internet przeleciałem i nic taniego z naliczaniem
     
  4. A ogarniałeś ile mógłby kosztować serwer Amazon / Azure? Nie trial, tylko normalne instancje, płatne.
     
  5. jeżeli dobrze obliczyłem to wychodzi 0.025 za godzinę na azure więcej niż na tiktalik. Ale teraz zauważyłem że na tiktalik można tylko 20 vps stworzyćo_O Na amazonie nie mam konta więc nie wiem jak się tam to przedstawia.
     
  6. Last edited: Oct 13, 2014
    TheQuake likes this.
  7. Drogie te hp tak czy siak. Z tego co zrozumiałem, dostaje się po 100$ na trzy ich usługi przez trzy miesiące. Do weryfikacji wymagana rozmowa z ich człowiekiem (po Angielsku), odpuściłem sobie, orłem w rozmowach tego typu nie jestem.
     
  8. No to za darmo na zawsze masz jeszcze Haphost.com polecam mam kilka tam:p
     
  9. Składałem tam kiedyś jedno podanie, zostało anulowane, czyli mówisz, że teraz bez problemów rozdają?
     
  10. Rozdają tylko trzeba czekać a jak by ci anulowali na ich forum napisz i przejdzie
     
  11. Mam nowy sposób na wykorzystanie uruchomionych vps:D
     
  12. dużo tanich vps-ów ma zapis: żadnego ruchu P2P. Trochę to ogranicza możliwość ich użycia, czy tylko to zapis pro forma?
     
  13. Raczej to drugie, nie spotkałem się dotąd, żeby jakiś dostawca zablokował mi serwer za postawiony węzeł. Pewnie zapis typowo chroniący przed torrentami, i innymi programami tego typu mogącymi znacząco wpływać na resztę infrastruktury.
     
  14. Dobry Pany ktoś tutaj zagląda jeszcze? Cisza w wątku aż niemiło
     
  15. ktoś zagląda, ale za cicho tutaj :)
     
  16. O witam ;) Długo mnie nie było i nawet nie wiem co się już dzieje spadek okropny po wejściu w blocknet.
     
  17. wszystkie waluty spadają, hz również. Na razie ruch w sieci jest, mam nadzieję, że się jednak rozwinie i rozpowszechni.
     
  18. Tylko przy obecnym kursie nie utrzyma się vps. BTC też trzyma się na niskim poziomie po nowym roku może w końcu skoczy samochód by się zdało zmienić:D
     
  19. na razie vps-y na małym minusie, za dużo nas do podziału tego 1miliona :)
     
  20. Ostatnio powstał faucet, nowa strona horizonplatform.io, w przygotowaniu nowa wersja portfela. Horizon ma prawie najwięcej aktywnych węzłów, tylko bitcoin ma ich więcej ;)
     

Share This Page