Polski

Discussion in 'Polski' started by gustav, Sep 1, 2014.

  1. No proszę Quake się znalazł siemka
     
    TheQuake likes this.
  2. Co znaczy nowa wersja? teraz jest nowa, czyli 3.2.2 już jako Horizon, ma być coś innego? A węzłów jest tyle, bo za nie się dostaje kasę ;)
     
  3. Nowa 3.2.2? W dziale pobrań jest 3.2.1 chyba że coś przeoczyłem
     
  4. a no faktycznie patrzyłem tutaj na forum. Widać tu jeszcze stara wersja ale do węzłów nie potrzeba tej nowej?
     
  5. Quake na tiktaliku dalej masz za free vps-y?
     
  6. Mnie "stara" wersja na węzłach działała, ale ja właśnie dziś podmieniłem. To raczej rebranding był, niż jakaś poważna zmiana w protokole.
     
  7. masz może jakieś ciekawe vps-y?
     
  8. Cześć ;)
    Dostaje się, ale coraz mniej, a węzłów coraz więcej :)
    Aktualizacja portfela, bodajże do wersji aktualnej NXT (bo chyba na tym bazuje HZ)
     
  9. znaczy się darmowe? :) Nie, haphosta, mi odrzucili. ten z atlantic.net z 0.99$ to jakoś kiepsko działa. mam na ovh.net z <10PLN i myślałem o tiktaliku, ale kiedyś mieli wstrzymane nowe konta, a teraz zauważyłem, ze odblokowali i dopiero zakładam ;).
     
  10. tak, to jest odłam z NXT i jak widzę ma trochę zaległości w stosunku do funkcjonalności NXT. Nie wiem, czy uda się stworzyć giełdę jak to jest już tam. Może w związku z tym, że HZ jest z 50 razy tańsza uda się zdobyć tym rynek i obroty będą zadowalające, tak że nody będą miały co robić i kuźnie co kuć.
     
  11. Ekraol, tak, który to już miesiąc, drugi, trzeci? :D
    Dali za darmo serwery na jakiś czas dla obecnych klientów w ramach rekompensaty za niestabilne ich działanie.
     
  12. na ovh jest dobry bo można kopać i nie wyłączają na tiktaliku po tygodniu wyłączają mi na ovh miner chodzi już któryś miesiąc
     
  13. a chyba 2 miesiąc leci szkoda że tak mało wykupiłem
     
  14. Runabove - jeden serwer jest za 2.5$, można niestety tylko jeden (chyba, że przekona się support do zwiększenia limitu), też można kopać, działa nieźle ;)
     
  15. u mnie na ovh co jakiś czas mam komunikat, że coś padło i wtedy muszę podnieść węzeł.
     
  16. Ja na azure mam uruchomione ale kicha bo co chwile muszę jak wcześniej na nowo uruchamiać ale kończy mi się chyba za 2dni trzeba od kogoś karte załatwić z danymi
     
  17. ten runabove jest oparty na ovh . Jaki ten świat serwerów mały :D
     
  18. Quake nauczyłeś się gry w pokera? Kris grywasz pokera texas holdem? Idą święta będę miał czasu więcej bo wolne i urlop i planuje mój plan wprowadzić w życie
     
  19. Niestety, nie grałem nigdy w tego pokera. Jak dla mnie to zabawa z walutami to już duże ryzyko, co się jeszcze pokerem będę stresował ;)
     

Share This Page